Karl Höglund litografi

605898

KARL HÖGLUND (född 1940), Par på cykeltur, signerad Karl Höglund, 205/360, färglitografi, ca 60x41 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Karl Höglund litografi
Budhistorik (4 bud)

4568719
4568286
750
4567385
4567378

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.