Stig Kjellin oljemålning

605897

STIG KJELLIN (1914-1979): Rivieramotiv, sannolikt målat vid Antibes, signerad S. Kjellin, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 82x49 cm

Mindre repor förekommer

Rum 6

Stig Kjellin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4569369
4564253
4564251
650
4556602

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.