Fat nysilver jugend

605893

VISITKORTSFAT, försilvrad metall, dekor av nymf, jugend 1900-talets början, ca 32-35 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Drottninggatan 36, Malmö

Fat nysilver jugend

Budhistorik (22 bud)
4577343
2 400
4577265
4577338
4577265
4577337
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.