Davis Rosén matbord

605892

DAVID ROSÉN, runt matbord, teakfanerad skiva med 1 extra iläggsskiva á 50 cm, pelarunderrede i betsad bok på kryssfot, Nordiska Kompaniet, 1950-/60-tal, höjd ca 74, Ø ca 115, 115 x 165 cm

Bruksslitage, märken repor, något fanerbortfall på iläggsskivan

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Davis Rosén matbord

Budhistorik (21 bud)
4570006
3 200
4570004
4569994
2 800
4569993
2 600
4569989
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.