Per Medstrand

605888

PER MEDSTRAND (född 1957): bil, signerad och daterad Per Medstrand, etsning delvis handkolorerad, numrerad 76 / 90, ca 70 x 49 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Per Medstrand

Budhistorik (2 bud)

4571327
4562580

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.