Vas Holland 1920-tal

605887

VAS, bemålad keramik, Holland, jugend, 1900-talets början, märkt: "AK, 2/11, Olga, Arnhem, Holland 92", höjd ca 28 cm

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vas Holland 1920-tal

Budhistorik (2 bud)

4569669
4565140

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.