Vaser, tidigt 1900-tal

605886

VASER, 1 par, tidigt 1900-tal, grön glasmassa med inneslutna bubblor, höjd ca 25 cm

bruksslitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 9

Vaser, tidigt 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4568768
550
4568557
500
4568431
450
4566496
4568430

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.