Bordsspegel jugend

605883

BORDSSPEGEL, försilvrad metall, jugend 1900-talets början, höjd ca 51 cm

Lödd lagning, glaset med anlöpningar

Speglar, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordsspegel jugend

Budhistorik (16 bud)
4576320
5 000
4576321
4 800
4576320
4 600
4576319
4 400
4576310
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.