Okänd konstnär

605879

OKÄND KONSTNÄR, porträtt föreställande Karl XII, omkring andra hälften av 1800-talet, olja på trä, osignerad, mått ca 23x17 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Okänd konstnär

Budhistorik (23 bud)
4570157
2 800
4570147
2 600
4570134
2 400
4570130
4570128

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.