Claës Wallbrand litografi reklamposter Gemla

605874

CLAËS WALLBRAND (1927-2008); Litografi i färg, reklamposter för Gemla, tryck- och blyertssignerad, nr 719 / 800, ca 49 x 92 cm

Något gulnat ark, enstaka fläckar

Konst, Grafik, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (26 bud)
4568990
4569005
4568990
1 900
4569003
1 900
4568990
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.