Väggappliquer f1 par

605858

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft för 3 ljus vardera, förgylld metall, prismor, höjd ca 18 cm

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 9

Väggappliquer f1 par

Budhistorik (8 bud)
4568501
600
4564524
550
4560796
500
4564522
500
4560796
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.