Lodregulator

605857

LODREGULATOR, 1800-talets slut, fodral i valnöt och svärtat trä, urtavla med romerska siffror, märkt Lervin Carlskrona, höjd 110, 2 lod samt nycklasr medföljer

Dekorbit saknas nertill, slitage, nycklar och lod finns på kundtjänst

Klockor/Ur

Rum 4

Lodregulator

Budhistorik (19 bud)
4566226
4568782
4566226
4565538
950
4564839
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.