Gunnar Wennerberg

605853

GUNNAR WENNERBERG, "Wennerberg", servisdelar 20 dlr, Gustafsberg, bestående av: 8 mattallrikar, 5 förrättstallrikar, 6 assietter, 1 terriner med lock och fat

Lock med spricka, krackelering, slitage

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Samlingar

Gunnar Wennerberg

Budhistorik (2 bud)

4557857
450
4557140

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.