Paul Ströyer litografi

605850

PAUL STRÖYER, "Erik XIV", signerad Ströyer, numrerad 12/130, färglitografi, ca 25x33 cm

Paul Ströyer litografi

Budhistorik (1 bud)

4569714
2019-01-16 18:56:54

2019-01-16 kl 21:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.