Oidentifierad konstnär olja på duk

605848

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1900-tal): Ryttare, otydlig signatur, olja på duk, ca 50x65 cm

Fack 36

Budhistorik (15 bud)
4573598
1 300
4573597
4573595
4573593
4573589
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.