Oidentifierad konstnär oljemålning

605847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1900-tal): Konstnär med modell, otydlig signatur, olja på duk, ca 50x65 cm

Budhistorik (3 bud)

4574274
750
4574270
700
4560814

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.