Monogramisten

605844

MONOGRAMISTEN IS (1900-tal): Skuta i farled, monogramsignerad IS olja på duk, upplimmad på pannå, ca 37x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Monogramisten

Budhistorik (15 bud)
4571983
4571981
950
4571980
900
4571977
850
4571975

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.