Tallrikar Kina 1700-tal

605842

TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 21

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (19 bud)
4572281
1 300
4571952
4571925
4571613
4571924

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.