Kunglig dansk assietter

605841

ROYAL COPENHAGEN, assietter, 10 st, med polykromt handmålat blomstermotiv, genombruten gallerkant med förgylld dekor, diameter ca 22,5 cm

En med större nagg

Keramik/Porslin

Monter 21

Kunglig dansk assietter

Budhistorik (47 bud)
4571008
7 600
4571004
7 400
4570999
7 200
4570993
7 000
4570993
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.