Spegellampetter gustaviansk stil

605838

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, förgylld och bronserad dekor av bl a pärlbård, krön med bandrosett, ljusarmar i mässing, brännstämplad Österlunds Förgylleri, höjd ca 37 cm

Diverse, Belysning

Rum 16

Budhistorik (35 bud)
4572384
3 400
4571277
3 200
4571864
3 200
4571277
4571784
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.