Nils Emil Lundström

605836

NILS EMIL LUNDSTRÖM, fat, porslin, Rörstrand, monogramsignerad NEL, gulddekor av vindruvor, diameter ca 29 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Rum 7

Nils Emil Lundström

Budhistorik (4 bud)

4564874
450
4561691
4561091
4561091

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.