Sidobord 1900-tal

605833

SIDOBORD, på hjul, kromat underrede med marmorskiva, höjd ca 46, 65x45 cm

Skiva med repor

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sidobord 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
4568522
550
4564234
500
4568521
500
4564234
450
4564074

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.