Rölakan Helge Hamnert

605832

HELGE HAMNERT, matta, rölakan, signerad HH, 1900-talets mitt, ca 240 x 170 cm

Slitage

Mattor/Textilier, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rölakan Helge Hamnert

Budhistorik (23 bud)
4574144
4 600
4574137
4 400
4574133
4 200
4574135
4 200
4574133

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.