Bruno Mathsson fåtölj Karin

605831

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm

Mindre repor

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bruno Mathsson fåtölj Karin

Budhistorik (16 bud)
4573042
11 000
4572991
10 500
4565833
10 000
4565833
9 000
4568674
8 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.