Ealstolinfigurer

605830

FIGURER, ca 40 st, 1930-1950-tal, huvudsak Elastolin, bestående av indianer och cowboys, bl.a totempåle, piprökande indian, mm

Diverse skador

Leksaker, Diverse

Ealstolinfigurer

Budhistorik (3 bud)

4564925
4562444
4557123

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.