Bruno Mathsson fåtölj Karin

605829

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm

Repor i rygg

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bruno Mathsson fåtölj Karin

Budhistorik (14 bud)
4565836
9 400
4574748
9 200
4565836
7 800
4574728
7 600
4565836
7 400

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.