Ingrid Dessau matta

605825

INGRID DESSAU, maskinvävd matta, dubbelvävd, modell Sylarna, Kasthall, 1900-talets andra hälft, ca 190 x 140 cm

Bruksslitage, fläckar

Mattor/Textilier, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ingrid Dessau matta

Budhistorik (7 bud)
4574503
4574378
4574377
850
4574376
4574375
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.