Stringhylla design Nils & Kajsa Strinning

605822

NILS & KAJSA STRINNING, hylla, "String", 1960-tal, 2 vita sidogavlar, 2 hyllplan i teak, samt tidningshylla, höjd ca 75, bredd ca 80, djup ca 30 cm

Repor, bruksslitage

Möbler, Hyllor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (12 bud)
4566018
1 700
4566316
1 700
4566018
1 400
4565415
1 300
4565415

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.