Gustavsberg

605820

GUSTAVSBERG, servisdelar 19 dlr, flintgods, anemonbård, bestående av: 12+1 assietter, karott med lock, tallrik, 3 djupa, sockel, underfat

Slitage, nagg, sprickor förekommer

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Samlingar

Gustavsberg

Budhistorik (7 bud)
4571298
4566397
1 400
4566396
1 300
4565851
4564928

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.