Gustavsberg

605819

GUSTAVSBERG, tvättfat 2 st., porslin, varav en Gullviva, 1900-talets fösta hälft, diameter 38-42, höjd 12-13 cm

Krackeleringar, missfärgningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Samlingar

Rum 7, Hylla 10

Gustavsberg

Budhistorik (2 bud)

4569639
4568539

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.