Anders Andersen-Lundby oljemålning

605815

ANDERS ANDERSEN-LUNDBY (Danmark 1840-1923): Metande par i skog vid sjö, signerad och daterad A. Andersen -Lundby, daterad Hallebeck Juli 1886, olja på duk, ca 30x37 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
4565799
4565798
500
4561735
450
4558703
4558693

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.