Hörnskåp 1800-tal

605814

HÖRNSKÅP, 1 par, 1800-talets början, mörkfärgad furu, invändigt klädda med samtida marmorerade papper samt inredda med hyllplan, höjd ca 92, 68x45 cm

Nyckel finns

Senare ytbehandling, senare lås

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Hörnskåp 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
4572314
6 000
4572126
5 800
4571956
5 600
4572125
5 400
4571956
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.