Golvurna

605808

GOLVURNA, jugend, 1900-talets början, flintgods, osignerad, lila glasyr, höjd ca 57 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Samlingar

Rum 7

Golvurna

Budhistorik (8 bud)
4570542
700
4569347
650
4569345
600
4569344
550
4569343
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.