Cabaré

605801

CABARÉ, 2 st., flintgods, tryckt dekor i lila, diameter ca 47 cm

Krackelering/missfärgning, en del med nagg

Keramik/Porslin

Monter 21

Cabaré

Budhistorik (15 bud)
4572186
950
4572185
900
4572175
850
4572180
850
4572175

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.