Kannor Gustavsberg

605799

KANNOR, 2 st., Gustavsberg, reliefdekor, varav en med propp, höjd ca 31 cm

den utan glasyr med nagg och slitage, krackelering

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Samlingar

Kannor Gustavsberg

Budhistorik (1 bud)

4568626
2019-01-16 09:00:38

2019-01-17 kl 11:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.