Gunnar Okner oljemålning

605778

GUNNAR OKNER (1920-2009); 'Från Provence', olja på duk, signerad verso -94, ca 68 x 66 cm

Ytslitage, märken

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gunnar Okner oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4564252
2 400
4563818
4561461
4561378
1 600
4558934

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.