Lars Persson oljemålning

605773

LARS PERSSON (född 1962): Komposition, olja på duk, signerad verso 2005, ca 97x130 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lars Persson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4561885
500
4561796

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.