Conrad Dick Romyn oljemålning

605772

CONRAD "DICK" ROMYN (1915-2007): Fiskebåtar, signerad Romyn, olja på duk, ca 58x79 cm

Tavelvagn 1

Conrad Dick Romyn oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4573388
4572553

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.