Alf Lindberg oljemålning

605769

ALF LINDBERG (1905-1990): Skogsväg, signerad Alf Lindberg, olja på duk, ca 47x40 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Alf Lindberg oljemålning

Budhistorik (33 bud)
4600405
3 400
4600412
3 400
4600405
3 200
4600411
4600405
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.