Silverskedar

605764

SKEDAR, 10 st, silver, 1800/1900-tal, svenska kontrollstämplar, längd mellan 13,5-22 cm, vikt ca 488 g

Enstaka bristningar och bucklor, slitage

Silver

Silverskedar

Budhistorik (7 bud)
4557052
4571256
4557052
1 400
4571252
1 300
4557052

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.