Robert Cleminson oljemålning

605760

ROBERT CLEMINSON (1864-1903): Orrar, signerad R Cleminson, olja på duk, ca 64x76 cm

Lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Robert Cleminson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4579524
3 200
4569261
4564309

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.