James Burrell Smith oljemålning

605759

JAMES BURREL SMITH (1822-1897): Landskapsmotiv, signerad och daterad JB Smith 1881, olja på duk, ca 50x68 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Budhistorik (15 bud)
4580971
4580970
2 800
4580969
2 600
4580968
2 400
4580967

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.