K Andersson 2 soffbord

605756

CHRISTINA FÜRST, Kaskad, soffbord, 2 st., skivor fanerade i körsbär, ihopfällbara underreden i massiv ek, 1990-tal, höjd 55, 140 80 samt 80x80 cm

Bruksslitage, märken/repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

K Andersson 2 soffbord

Budhistorik (1 bud)

4560286
2019-01-11 21:16:55

2019-01-15 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.