Levi Quamaluk, skulptur i såpsten

605750

LEVI QUAMALUK(1919 -1997, Kanada) skulptur, såpsten, 1900-tal, signerad LEVI, höjd 18 cm

Brukssltisage, stötmärke, missfärgning

Keramik/Porslin

Budhistorik

2019-01-22 kl 11:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.