Goldscheider figurin

605747

GOLDSCHEIDER, figurin, 1930-tal, föreställande Madonna med barn, flintgods, monogramsignerad TD, stämplad Goldscheider Made in Germany

Smärre ytkrackelyr

Keramik/Porslin

Goldscheider figurin

Budhistorik (1 bud)

4563804
2019-01-13 19:58:10

2019-01-15 kl 19:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.