Sideboard Tecno

605745

SIDEBOARD, 1960/70-tal, Tecno, Italien, svartlackerad plåt och mdf, beslag i plast, skjutdörrar, invändigt inredd med 1 hyllplan, höjd ca 71, bredd 200, djup 47 cm

Brukssltiage, löst sittande beslag, samt något löst bakstycke, saknas list vid en av skjutdörrarna, stötmärken och mindre repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Sideboard Tecno

Budhistorik (3 bud)

4566498
450
4555719
4554453

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.