Hans Olsen matbord

605744

HANS OLSEN, matbord, modell 630/31, skiva fanerad i teak, underrede huvudsakligen i massiv valnöt, runt med inbyggd förlängningsskiva, märkt "Frem Röjle Made in Danmark", 1960-tal, höjd 74, Ø 120 / 172 x 120 cm

Bruksslitage, smärre märken

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hans Olsen matbord

Budhistorik (11 bud)
4569847
4 400
4569830
4 200
4569840
4569830
3 600
4569811
3 400

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.