Glasservis många delar

605739

GLASSERVIS, 51 delar, 1900-talets mitt.
Klart slipat kristall.
10 rödvinsglas h. 17 cm.
10 vitvinsglas h. 14,8 cm.
11 vinsglas h. 13 cm
11 starkvinsglas h. 11 cm
9 vattenglas h, 6,8 cm
utöver 6 glas med skador

Glas, Servisglas

Södra kajen 14, Helsingfors

Glasservis många delar

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
4591221
240
4591121
220
4590976
200
4590873
150
4590872
140

Slutpris EUR:
240
2 383 SEK, 273 USD
Utropspris EUR: