Skrivbord 1950-/60-tal

605725

SKRIVBORD, skiva fanerad i teal, målad sarg och låda, grålackerade metallben, 1950-/60-tal, höjd ca 73, 119 x 66 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skrivbord 1950-/60-tal

Budhistorik (17 bud)
4569834
4569832
4569829
4569827
950
4569824
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.