Valentine Bartholomew akvarell

605724

VALENTINE BARTHOLOMEW (England, 1799-1879): Stilleben med frukter och fjäril, signerad och daterad 1859, akvarell på papper, 27,5x40 cm

akvarell på papper fäst på pannå av papp

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
4571291
3 600
4571290
3 200
4571286
4571015
2 800
4568898
2 400

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.